Kontakt

Redakcja ZEBRRA.tv
ul. Grodzka 2 lok. 2
26-600 Radom

tel: 669 888 666
tel. 48 386 90 96

redakcja@zebrra.tv
reklama@zebrra.tv

Przemysław Balmowski
prezes zarządu ZEBRRA.tv
tel. 605 691 700
balmowski@zebrra.tv

Krzysztof Czaban
redaktor naczelny ZEBRRA.tv
czaban@zebrra.tv

REKLAMA:

Beata Staniaszczyk
marketing, reklama, PR
staniaszczyk@zebrra.tv
tel. 697 037 000

 

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

Mariusz Skopek
dziennikarz
skopek@zebrra.tv

Anna Prokopowicz
dziennikarz
prokopowicz@zebrra.tv

Łukasz Kościelniak
dziennikarz
koscielniak@zebrra.tv

Aneta Sujka
prezenter
sujka@zebrra.tv
Paweł Waniek
komentator
waniek@zebrra.tv

Martyna Pedryc
operator kamery/montażysta
pedryc@zebrra.tv

Łukasz Prawda
operator kamery/montażysta
prawda@zebrra.tv

Marcin Rozwadowski
operator kamery/montażysta
rozwadowski@zebrra.tv

Aleks De La Ossa
operator kamery/montażysta
delaossa@zebrra.tv

Paweł Kuzia
operator kamery/montażysta
kuzia@zebrra.tv

 

Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close