Kontakt

Redakcja ZEBRRA.tv
ul. Grodzka 2 lok. 2
26-600 Radom

tel: 669 888 666
tel. 48 386 90 96

redakcja@zebrra.tv
reklama@zebrra.tv

Przemysław Balmowski
prezes zarządu ZEBRRA.tv
tel. 605 691 700
balmowski@zebrra.tv

Krzysztof Czaban
redaktor naczelny ZEBRRA.tv
czaban@zebrra.tv

Patrycja Bartula-Jakubowska
kierownik produkcji ZEBRRA.tv
tel: 664 507 580
e-mail: bartula@zebrra.tv

Jędrzej Jakubowski-Bartula
dyrektor działu technicznego
jakubowski@zebrra.tv

 

 

 

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

Mariusz Skopek
dziennikarz
tel. 723 929 835
skopek@zebrra.tv

Aneta Sujka
dziennikarz
sujka@zebrra.tv

Monika Stanikowska
dziennikarz
stanikowska@zebrra.tv

Łukasz Kościelniak
dziennikarz
koscielniak@zebrra.tv

Paweł Waniek
komentator
waniek@zebrra.tv

Martyna Pedryc
operator kamery/montażysta
pedryc@zebrra.tv

Łukasz Prawda
operator kamery/montażysta
prawda@zebrra.tv

Marcin Rozwadowski
operator kamery/montażysta
rozwadowski@zebrra.tv

Aleks De La Ossa
operator kamery/montażysta
delaossa@zebrra.tv

 

Beata Staniaszczyk
marketing, reklama, PR

staniaszczyk@zebrra.tv
tel. 697 037 000

Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA