Radom Pogoda

Centrum Radom ma nowych sponsorów

Dwie kolejne firmy dołączyły do grona partnerów Centrum Radom. Na wsparcie występującej w Campeon.pl Lidze Okręgowej ekipy zdecydowała się jedna z radomskich klinik.

– Niedawno, bo w ostatnim tygodniu podpisaliśmy umowę z firmą Max-Med. Firma będzie zapewniać naszej drużynie usługi lekarskie od drobnych zabiegów po wizyty u ortopedów. Chcemy, żeby piłkarze w naszym klubie mieli jak najlepsze warunki do gry. Myślę, że opieka medyczna pomoże w poprawieniu zdrowia i ewentualnych kontuzji co pomoże w leczeniu urazów – mówi Marcin Górnik, prezes Centrum Radom.

W poniedziałek na specjalnie zwołanej konferencji prasowej zarząd klubu poinformował, że do grona partnerów klubu dołączyła również firma ubezpieczeniowa, której właścicielem jest Anetta Budzińska. Nowy sponsor zapewni piłkarzom polisy ubezpieczeniowe.

– Cieszymy się, że nasz klub jest zauważalny i kolejna firma chce pomóc nam w dalszym rozwoju sportowym i organizacyjnym – dodaje Górnik.

– Klub, który działa na rynku lokalnym, na którym my żyjemy. Na początek chcemy wspierać te mniejsze kluby – my też nie jesteśmy dużą firmą tak jak oni, więc od czegoś musimy zacząć – mówią Anetta i Adam Budzińscy, z firmy ubezpieczeniowej Anetta Budzińska.

Centrum Radom po 11. kolejkach z dorobkiem 16 punktów zajmuje 9. miejsce w tabeli Campeon.pl Ligi Okręgowej.

Podziel się z innymi

O autorze

Łukasz Kościelniak
Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close