Cerrad Czarni Radom pokonali MKS Banimex Będzin 3:1 walce o miejsca 9-12. Radomscy siatkarze przegrali pierwsze spotkanie w Będzinie 2:3, jednak na własnym terenie nie dali szans rywalowi. Teraz na podopiecznych trenera Roberta Prygla czeka AZS Olsztyn, z którym radomianie stoczą pojedynek o 9 lokatę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z sobotniego meczu.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



