Jesienna aura nie rozpieszcza, więc młodzi piłkarze ruszają na halę. W sobotę odbył się drugi w tym roku turniej z cyklu Młodzik Cup – tym razem do rywalizacji stanęli zawodnicy z rocznika 2006. Do zawodów zgłosiły się drużyny m.in. Radomiaka Radom, Orlika Radom, Szkółki Piłkarskiej Talencik Radom, Wisły Puławy oraz gospodarzy, Młodzika Radom.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej





![Punkt w Białymstoku [KULISY]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2022/04/Kulisy_jagiellonia-120x86.jpg)


![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



