W sobotę rozegrano kolejne derby regionu radomskiego w IV lidze – wicelider, Broń Radom mierzyła się na własnym obiekcie z Energią Kozienice. Mecz był toczony w nerwowej atmosferze, piłkarze oraz szkoleniowcy obydwu drużyn mieli wiele zastrzeżeń do pracy sędziego, Piotra Mandesa. W trakcie meczu na trybuny odesłany został szkoleniowiec gospodarzy, Artur Kupiec. Zapraszamy na skrót tego meczu.
Broń Radom – Energia Kozienice 3:2 (1:1)
Imiela 38`, Putin 48`, Czarnecki 70` (k) – Zawadzki 35` (k), 84`.
Broń: Kula – Korcz, Grunt, Wojciech Kupiec, Wicik, Nogaj (66` Leśniewski), Sala (79` Wiktor Kupiec), Nowosielski, Imiela, Putin (71` Obłuski), Czarnecki.
Energia: Piaseczny – Janiszewski, Wójcik, Lament, Midziołek (83` Skowroński), Michalski, Zawadzki, Kalinka, Kołodziejczyk (79` Sobolewski), Ciupiński, Książek (86` Osiak).
Żółte kartki: Wojciech Kupiec, Sala – Wójcik, Kalinka.
Sędziował; Piotr Mandes (Warszawa).




![13. kolejka Campeon.pl Ligi Okręgowej: cenny tryumf gości. Jodła – Centrum 0:2 [SKRÓT]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2022/04/2017.10.22_jodla_centrum-75x75.jpg)



![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



