Kongres Nowej Prawicy i Radomski Samorząd Obywatelski zaprezentowały tych, którzy będą reprezentować oba ugrupowania na listach do Rady Miejskiej w nadchodzących wyborach samorządowych. Prezentacja kandydatów odbyła się w radomskim rynku, bo – jak mówili przedstawiciele KNP i RSO—po wygranych wyborach oba ugrupowania będą chciały przenieść instytucję Rady Miejskiej i prezydenta do radomskiego ratusza. Na konferencji, z powodu choroby, zabrakło prezesa radomskiego oddziału KNP Waldemara Jana Rajcy.
Samochód przewożący konie uderzył w osobówkę. Droga S7 została zablokowana
W środę (20 stycznia) w miejscowości Stary Gózd na drodze S7 samochód przewożący konie zderzył się z osobowym Lexusem. Przez...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



