Dyrekcja Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu chce uruchomić oddział endokrynologiczno — diabetologiczny. Dzięki temu udałoby się odciążyć oba oddziały wewnętrzne. Koszt całego przedsięwzięcia to około 3,5 mln zł. W tej chwili prowadzone są rozmowy z Narodowym Funduszem Zdrowia na temat nowego oddziału. Tymczasem władze lecznicy cały czas starają się zatrudnić lekarzy, którzy pracowaliby na internie. Jeśli się to nie uda, to konieczne będzie czasowe wygaszenie oddziału.
Patriotyczny koncert Pniewy Local Band w szkole w Jeziorze
W szkole w Jeziorze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Pniewy Local Band. Wydarzenie zgromadziło uczniów, mieszkańców i gości, a...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



