Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości zorganizowane na UTH

Trwa Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w Radomiu. Podczas edycji zorganizowanej przez miasto Radom nie brakuje spotkań, szkoleń, debat i warsztatów z udziałem ekspertów rynku.

– Wchodzimy bardzo aktywnie w Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, ponieważ uważamy, że przedsiębiorczość jest niezwykle ważna dla rozwoju naszego miasta. Promujemy ją, ponieważ chcemy, aby ci młodzi ludzie oraz doświadczeni przedsiębiorcy, którzy już funkcjonują na rynku mieli możliwość spotkania, porozmawiania i przekazania swojego doświadczenia oraz wiedzy tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność. Każdy nowy przedsiębiorca w naszym mieście to dodatkowe miejsca pracy, a na tym nam bardzo zależy – mówi Jerzy Zawodnik, wiceprezydent Radomia.

Gośćmi pierwszej debaty zatytułowanej “Pozytywny obraz przedsiębiorcy” byli m.in. prof. Tadeusz Dyr oraz radomscy przedsiębiorcy: Leszek Sikora- Managing Director ITM Poland Sp. z o.o., Andrzej Kurzawa – Wiceprezes Zarządu ds Handlu w Technet Sp. z o.o. oraz Artur Marcinkiewicz, dyrektor ds. rozwoju biznesu w Zakładach Automatyki KOMBUD S.A.

– Pozytywny obraz przedsiębiorcy jest pojęciem subiektywnym. Każdy z nas ocenia przedsiębiorców jako konsument, ale również jako potencjalnych pracodawców. Chętniej podejmujemy pracę w tych firmach, które są dobrze postrzegane, które są pozytywnie oceniane, wywiązują się ze swoich zobowiązań. Często nawet mówimy o społecznej odpowiedzialności biznesu, a to powoduje, że te działalności posiadają wyższą konkurencyjność – uważa prof. Tadeusz Dyr, prodziekan ds. nauki Wydziału Nauk Ekonomicznych i Prawnych UTH  w Radomiu.

Kluczowym elementem poniedziałkowej debaty była próba zapoznania studentów z działaniami i rozwojem radomskich firm.

– Pozytywny obraz przedsiębiorcy dzisiaj w debacie to przedstawienie menadżerów, dyrektorów z najlepiej rozwijających się firm w naszym mieście. Będą tutaj przedstawiciele takich firm jak ITM, Radwag, Technet czy Kombud. To są naprawdę przodujące firmy nie tylko w Polsce, ale także za granicą – mówi wiceprezydent Jerzy Zawodnik.

Więcej szczegółów na temat tygodnia przedsiębiorczości znajdziecie Państwo na stronie internetowej www.tydzienprzedsiebiorczosci.pl.

Podziel się z innymi

O autorze

Krzysztof Czaban

czaban@zebrra.tv

Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close