Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Piłkarze Radomiaka Radom odwiedzili Publiczną Szkołę Podstawową nr 11 w Radomiu

Po raz kolejny Publiczna Szkoła Podstawowa nr 11 w Radomiu obchodziła Międzynarodowy Dzień Osób Niepełnosprawnych. Z tej okazji placówka zorganizowała zawody sportowe dla kilku szkół, a głównym wydarzeniem obchodów było spotkanie uczniów z zawodnikami i sztabem szkoleniowym Radomiaka Radom.

– Cieszyła się ogrmnym zainteresowaniem. Uczniowie czekali z niecierpliwością na to spotkanie, przeżywali to, przygotowywali prezentację, zbierali informacje o zespole, żeby przekazać informacje w jak najlepszy sposób. Piłka nożna budzi ogromne zainteresowanie w naszej szkole, niedawno zajęliśmy drugie miejsce w Pucharze Braci Czachorów – mówi Ewa Izydorska, dyrektor PSP nr 11 w Radomiu.

Wizyta drugoligowego zespołu była dużym wydarzeniem dla społeczności szkolnej. Uczniowie robili sobie zdjęcia z piłkarzami, nie brakowało też próśb o autografy. Nic więc dziwnego, że uczniowie o całej inicjatywie wypowiadali się bardzo pozytywnie.

– Zawodnicy zrobili duże wrażenie na młodszych uczniach, bardzo miło będziemy wspominać to spotkanie – informuje Bartosz Zaręba.

– Wydaje mi się, że wszystko przebiegło bardzo fajnie. Dowiedzieliśmy się sporo ciekawych rzeczy. Mamy nadzieję, że będzie więcej takich spotkań – dodaje Jakub Odzimkowski.

– To jest bardzo dobra rzecz. Można z nimi porozmawiać i dowiedzieć się ciekawych rzeczy – dodaje Maciej Przemysławski.

Piłkarze Radomiaka podkreślali, że piątkowe spotkanie z uczniami było dla nich oderwaniem od codziennych obowiązków.

– Bardzo pozytywnie oceniam tę inicjatywę. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i oby takich spotkań było więcej. Zwłaszcza, że teraz mamy więcej czasu z racji tego, że mecze się skończyły – mówi Maciej Świdzikowski, kapitan Radomiaka Radom.

Duże wrażenie na zawodnikach zrobiła też prezentacja poświęcona klubowi, którą przygotowali uczniowie PSP nr 11.

– Cała historia Radomiaka została zmieszczona w jednej prezentacji. Myślę, że wielu zawodników do tej pory nie wiedziało aż tyle o naszym klubie, dlatego tym bardziej mi się to podobało – ocenia Świdzikowski.

Wizyta piłkarzy Radomiaka to kolejne z cyklu spotkań społeczności szkolnej ze znanymi sportowcami.

Podziel się z innymi

O autorze

Łukasz Kościelniak
Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close