Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Adam Duszyk, kandydat PSL na prezydenta Radomia proponuje lokalną reformę oświaty

W czwartek Adam Duszyk kandydat na prezydenta z ramienia Polskiego Stronnictwa Ludowego  zaprezentował kolejny punkt swojego programu wyborczego. Tym razem skupił się na lokalnej reformie oświaty.

– Chciałbym  zacząć od takiego motta „Na oddechu dzieci idących do szkoły opiera się nasz świat”. Musimy o tym pamiętać, że edukacja  w naszym życiu i życiu naszego miasta Radomia jest bardzo ważna – powiedział Adam Duszyk, Kandydat na prezydenta, PSL.

Jednym z punktów programu jest pomoc rodzicom  i dzieciom w rozwiązaniu problemów z niedawno wprowadzoną reformą oświaty. Dodatkowo kandydat PLS chce wdrożenia darmowych przejazdów do szkół oraz ciepłych posiłków dla każdego ucznia. Według Adama Duszyka liczebność klas w radomskich szkołach powinna być zmniejszona.

– Średnia uczniów w radomskich klasach, przekracza średnią w województwie i w Polsce. Ten problem należy, jak najszybciej rozwiązać tym bardziej, że po likwidacji gimnazjum, są budynki i są możliwości – poinformował Adam Duszyk, Kandydat na prezydenta, PSL.

Adam Duszyk chce także, aby została utworzona Radomska Karta Nauczyciela.

– Musimy stworzyć zachętę dla tych najlepszych nauczycieli, aby chcieli tutaj zostać. Proponuje wprowadzenie Radomskiej Miejskiej Karty Nauczyciela. Na tę kartę nauczyciel mógłby pójść za darmo na basen, do kina, do teatru, na siłownie. w ten sposób moglibyśmy pomóc i zadbać o nauczycieli – dodał Adam Duszyk, Kandydat na prezydenta, PSL.

Za tydzień Adam Duszyk, kandydat na prezydenta Radomia, zaprezentuje kolejny punkt programu wyborczego. Tym razem będą one dotyczyły ekologii i walki ze smogiem.

Podziel się z innymi

O autorze

Magdalena Król
Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close