Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Znamy pierwsza radomiankę urodzoną w 2019 roku

Ania – tak ma na imię pierwsza radomianka urodzona w 2019 roku w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym. Dziewczynka przyszła na świat we wtorek o godz. 6:52 i ważyła 3 kg 700 gramów oraz mierzyła 54 cm.

– Przyjęliśmy nad ranem nową radomiankę. Jest to dziewczynka. Ma mieć na imię Ania, dowiedziałem się od rodziców. Bardzo się cieszę, że władze miasta ten moment widzą i doceniają i chcą uhonorować nową obywatelkę naszego miasta – oznajmił Mieczysław Szatanek, ginekolog, położnik.

Jak mówiła pani Anita, mama pierwszej radomianki, dziewczynka urodziła się poprzez cesarskie cięcie.

– Na razie ciężko, bo nie spałam dwie noce, ale dajemy radę – poinformowała pani Anita, mama Ani.

Na pierwszą radomiankę czekała miła niespodzianka od prezydenta Radomia.

– Mamy nowych Radomian w naszym radomskim szpitalu. Szczęśliwe porody. Dziękuję personelowi za pracę, która została wykonana. Mam nadzieję, że to również wielkie szczęście przede wszystkim dla rodziców, który maja swoje pociechy. Myślę, że chciałbym przede wszystkim życzyć wszystkiego dobrego w tym nowym roku również rodzicom – powiedział  Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Przy okazji wizyty w szpitalu wiceprezydent Jerzy Zawodnik zaapelował do mieszkańców o wsparcie najbliższego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się 13 stycznia.

– Mamy kolejny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Ten sprzęt, który jest kupowany bardzo mocno zasila nasz radomski szpital, dlatego prosimy już dzisiaj. Pamiętajmy o tym i hojnie wspomóżmy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy, bo ten sprzęt i te pieniądze wracają do naszego miasta. Dzięki temu rodzi się więcej dzieci – zaapelował Jerzy Zawodnik, wiceprezydent Radomia

Dodajmy, że pierwszym chłopcem, który przyszedł na świat w Radomskim Szpitalu Specjalistycznym był Ignacy, który urodził się o godz. 1:15.

Podziel się z innymi

O autorze

Magdalena Król
Spoty, banery, ekran Led…oraz wiele innych możliwości…. 👍 Jeśli potrzebujesz reklamy skontaktuj się z nami: 📩 reklama@zebrra.tv 📩 lub 📞 669 888 444 📞 🌞 Miłego dnia 🌞

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close