MKS E.Leclerc Radomka Radom pokonała w niedzielne popołudnie UKS MOSiR Jasło 3:2 i tym samym wywalczyła utrzymanie w 2. lidze. Sam mecz był bardzo emocjonujący, obfitował w zwroty akcji, ale po końcowym gwizdku to siatkarki z Radomia mogły cieszyć się z udanego zakończenia sezonu. Zapraszamy do obejrzenia materiału z tego pojedynku oraz wysłuchania pomeczowych opinii: trenera zespołu, Krzysztofa Kubika oraz libero, Anny Paciorek.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej







![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



