Za nami IX Ogónopolski Bieg Raszyński, w którym pobiegło blisko 600 biegaczy. Wśród mężczyzn najlepszy okazał się zawodnik RLTL ZTE Radom, Mateusz Kaczor, a wśród kobiet zwyciężyła Paulina Lipska-Mazurek. Uczestnicy zgodnie jednak podkreślali, że oprócz wyniku liczy się przede wszystkim samo uczestnictwo w tej imprezie. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia!
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej






![Trening podczas przerwy reprezentacyjnej [RADOMIAK.TV]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2022/04/TRENING_PRZERWA-120x86.jpg)

![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



