Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Szalony mecz w Radomiu, Zamłynie w ostatnich sekundach strzeliło gola na wagę remisu

Świetne widowisko stworzyli w sobotnie popołudnie piłkarze Zamłynia Radom i Mazowsza Grójec. Ostatecznie dzięki bramce w doliczonym czasie gry gospodarze zremisowali 3:3.

Goście świetnie rozpoczęli to spotkanie, bo już w pierwszych minutach objęli prowadzenie. Do wyrównania bezpośrednim strzałem z rzutu rożnego doprowadził Oskar Bawor w 23. minucie. Dziesięć minut później prowadzenie gospodarzom dał Maksymilian Kiraga. Kolejne bramki padły już w drugiej odsłonie. W 48. minucie Maksyma Orlova pokonał Jarosław Tarwacki, a w 77. minucie rzut karny na gola zamienił Rafał Sobczak. Kiedy wydawało się, że goście wywalczą komplet punktów, w doliczonym czasie gry gola na wagę jednego punktu zdobył Paweł Chudziński.

W innych meczach Campeon.pl Ligi Okręgowej niespodziewaną porażkę zaliczył Proch Pionki, który przegrał z Klubem Sportowym Warka 0:2. Po szalonym spotkaniu komplet punktów z Sienna wywieźli piłkarze Centrum Radom, którzy pokonali miejscowego Zawiszę 3:2. Ostatniego słowa w kwestii walki o awans nie powiedzieli piłkarze Powiślanki Lipsko, którzy w piątek wygrali z Klubem Sportowym Potworów 3:0. Bezbramkowym remisem zakończyło się starcie Jodły Jedlnia-Letnisko z Orłem Wierzbica.