Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Wysoka porażka rezerw Radomiaka

Wysokiej porażki doznały IV-ligowe rezerwy Radomiaka Radom. Ekipa Macieja Kokoszy uległa na własnym boisku Błoniance Błonie aż 2:7.

Goście objęli prowadzenie już w 7. minucie, gdy do siatki trafił Marcin Gregorowicz. Kilka minut później rezultat podwyższył Tomasz Sieński. W 35. minucie kontaktowego gola zdobył Hubert Białogłowicz, ale jeszcze przed przerwą po kuriozalnej sytuacji w polu karnym jedenastkę na gola zamienił Gregorowicz. Kolejne bramki padły w drugiej odsłonie. W 60. minucie samobójcze trafienie zanotował Oskar Markiewicz, a w 69. minucie hat-tricka ustrzelił Gregorowicz. Minutę później bramkę na 2:5 strzelił Oskar Szczodry. To jednak nie był koniec strzeleckich popisów gości – najpierw w 80. minucie trafił Sieński, a pięć minut później wynik ustalił Gregorowicz. Wynik mógł być jeszcze wyższy, ale obydwie drużyny nie wykorzystały kilku dogodnych okazji.

Po 28. kolejce rezerwy Radomiaka mają na swoim koncie 35 punktów i zajmują 10. miejsce w tabeli. W innych meczach tej serii, Oskar Przysucha rozbił Mazura Karczew 5:1, Energia Kozienice pokonała Orła Unin 3:0, Pilica Białobrzegi uległa MKS-owi Piaseczno 5:6, a LKS Promna przegrał z rezerwami Znicza Pruszków 0:2 i tym samym stracił już szanse na utrzymanie w IV lidze.