Kolejna porażka Klubu Sportowego Uniwersytet Radom

Czwartej porażki z rzędu w tym sezonie 1. ligi doznali szczypiorniści Klubu Sportowego Uniwersytet Radom. W minioną sobotę podopieczni Mariusza Greli przegrali minimalnie przed własną publicznością z Viret CMC Zawiercie 28:31.

Pierwsza połowa była bardzo wyrównana. Lepszym zespołem był Uniwersytet, który przez większą część prowadził i do przerwy schodził z prowadzeniem 17:16. Gorzej było w drugiej odsłonie meczu, a zwłaszcza w jej ostatnim kwadransie. Wtedy to goście z Zawiercia pokazali swoje doświadczenie, wykorzystali błędy oraz nieskuteczność radomian i odskoczyli na 3 gole. Taką przewagę zachowali już do końca i to oni mogli cieszyć się z ligowego tryumfu. W następnym tygodniu Uniwersytet liczy na przełamanie złej passy. Są ku temu powody, bo beniaminek I ligi zmierzy się na wyjeździe z najsłabszą drużyną rozgrywek, ASPR Zawadzkie.