Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Kontakt

Redakcja ZEBRRA.tv
ul. Grodzka 2 lok. 2
26-600 Radom

tel: 669 888 666
tel. 48 386 90 96

redakcja@zebrra.tv
reklama@zebrra.tv

Przemysław Balmowski
prezes zarządu ZEBRRA.tv
tel. 605 691 700
balmowski@zebrra.tv

Krzysztof Czaban
redaktor naczelny ZEBRRA.tv
czaban@zebrra.tv

REKLAMA:

Joanna Zając
dział reklamy
reklama@zebrra.tv
tel. 669 888 444

ZESPÓŁ REDAKCYJNY:

Jacek Sochaj
dziennikarz
sochaj@zebrra.tv

Maciej Ławrynowicz
dziennikarz sportowy
lawrynowicz@zebrra.tv

 

Aleks De La Ossa
operator kamery/montażysta, realizator
delaossa@zebrra.tv

Marcin Rozwadowski
operator kamery, montażysta, realizator dźwięku
rozwadowski@zebrra.tv

Eliza Makukhina
operator kamery, montażysta, realizator dźwięku
eliza@zebrra.tv

Mateusz Palka
operator kamery, montażysta, realizator dźwięku
palka@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close