Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Rolkarze zawładnęli ulicami Radomia, czyli Nightskating po raz trzeci

Mnóstwo atrakcji i dużo dobrej zabwy – m.in tak wyglądał sobotni Nightskating. Tym razem pod hasłem “Indiańskie lato” miłośnicy rolek zjednoczyli się przy hipermarkecie E.leclerc, by – jak to mówią – zarolkować Radom.

– Trzeci roku już rolkujemy Radom w tej odsłonie. Dzisiaj pod hasłem “Indiańskie lato”. Mamy więc przebrania, barwy wojenne, a wszystko po to, by było miło, przyjemnie i w dobrej atmosferze – mówi Mirosław Ziętkowski, współorganizator wydarzenia.

– Mamy dużo atrakcji. Bardzo cieszymy się, że do naszego stowarzyszenia dołączają inne stowarzyszenia i proponują pomoc w uatrakcyjnieniu tego naszego wyjazdu. Mamy więc m.in. dziewczyny tańczące “pole dance” – dodaje Angelique Renard-Chardin, współorganizatorka wydarzenia.

“Nightskating” z roku na rok przyciąga coraz więcej pasjonatów jazdy na łyżworolkach.

– Mamy gości z Lublina, z Łodzi, z Kielc. My też tam do nich jeździmy. Natomiast widać, że nasz pomysł na zarolkowanie Radomia  jak najbardziej cieszy się tutaj popularnością. Widać to po uśmiechach, ale także i po liczbie osób. Jak powiedziała Angelika, nie tylko rolkarze, ale i rowerzyści, miłośnicy jazdy na hulajnogach, na deskorolkach są z nami. Chcemy pokazać całemu światu, że Radom jest fajnym miastem w centrum Europy, gdzie na prawdę można robić sympatyczne rzeczy z fajnymi ludźmi – zauważa Mirosław Ziętkowski.

Wyjątkowa jest atmosfera tej imprezy – podkreślają sami uczestnicy.

– Fajnie, że jechaliśmy wszyscy razem: dorośli, dzieci. Do nas rolkarzy dołączali się także rowerzyści i piesi. Czasami ktoś odważniejszy biegł za nami przez jakiś krótki odcinek, ale ogólnie jes to to taka fajna impreza, która pozwala nam się troszkę zintegrować, pobawić ze sobą, porobić trochę hałasu – mówi Joasia.

– Jest spoko. Jeszcze się nie zaczęło, ale ja wiem, że będzie super, jak zawsze. Myślę, że zawsze jest super atmosfera, więc nie ma wyjątków – dodaje Dorota.

W sobotniej imprezie wzięło udział kilkuset miłośników rolek z Radomia i okolic.

Podziel się z innymi

O autorze

Krzysztof Czaban

czaban@zebrra.tv

Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close