Za nami I Radomski Przegląd Musztry Klas Mundurowych

W czwartek na Placu Konstytucji 3 Maja chętni mogli obejrzeć Przegląd Musztry Klas Mundurowych, który został zorganizowany przez Szkoły Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Radomiu. Przez ponad dwie godziny można było podziwiać wyniki wielogodzinnej pracy uczniów oraz nauczycieli.

To była pierwsza edycja Radomskiego Przeglądu Musztry Klas Mundurowych.

– W Radomiu rozpoczynamy Radomski Przegląd Musztry Klas Mundurowych, ponieważ również nasza szkoła od 90 lat prowadzi już takie działania związane ze szkoleniem młodzieży w tym zakresie. Przystępujemy również do pilotażu ministra obrony narodowej w zakresie realizacji i przygotowania młodych ludzi do służby mundurowej, dlatego jest to dla nas wyjątkowa rzecz – powiedziała Katarzyna Kołodziejska, dyrektor Szkół ZDZ w Radomiu.

Jednym z patronów honorowych pokazów był poseł Wojciech Skurkiewicz.

– Mam nadzieję, że ta impreza na trwałe wpisze się w kalendarz wydarzeń radomskich. Mamy piękny deptak, gdzie możemy takie przedsięwzięcia realizować. Inicjatywa ZDZ bardzo cenna i bardzo dobra. Powinniśmy się z tego cieszyć. Jeżeli są fajne rzeczy, które mobilizują również młodzież do podejmowania pewnych wyzwań to absolutnie jestem za – dodał Wojciech Skurkiewicz, poseł PiS.

Pierwszą nagrodę w przeglądzie zajęła drużyna z klasy 1 TA Szkół ZDZ w Radomiu. II miejsce zajęła kompania w strojach historycznych z czasów Księstwa Warszawskiego, również z radomskiego ZDZ-u. Natomiast trzecią nagrodę zdobyła młodzież z Liceum Kadetów Rzeczypospolitej

Podziel się z innymi

O autorze

Mariusz Skopek

skopek@zebrra.tv

Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv
++

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close