Od połowy lipca do początku sierpnia w Garbatce-Letnisku trwa plener rzeźbiarsko-malarski. Artyści z różnych krajów Europy rzeźbią drewnie, malują i rysują. Plener to—jak mówią—odskocznia od typowej artystycznej codzienności i bardzo dobre źródło inspiracji. Zapraszamy na relację z tegorocznego pleneru.
XXVII Radomskie Święto Chleba
Plac Corazziego po raz 27. wypełnił się zapachem świeżo wypiekanego chleba. Za nami kolejne Święto Chleba – spotkanie piekarzy, mieszkańców...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



