W piątek (10 kwietnia) radomianie uczcili pamięć 96 osób, które pięć lat temu zginęły w katastrofie smoleńskiej. O godz. 9 kwiaty pod pomnikiem Lecha i Marii Kaczyńskich złożył prezydent Radosław Witkowski. O godz. 11 władze miasta, wojskowi oraz rodziny ofiar zgromadziły się pod płytą poświęconą tragicznie zmarłym osobom, która została wmurowana w ścianę urzędu miejskiego.
Patriotyczny koncert Pniewy Local Band w szkole w Jeziorze
W szkole w Jeziorze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Pniewy Local Band. Wydarzenie zgromadziło uczniów, mieszkańców i gości, a...
czytaj więcej





![Konferencja prasowa poświęcona organizacji śniadania Wielkanocnego dla Samotnych [KONFERENCJA PRASOWA]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2022/04/2019.02.19-konfa-wielkoanoc-120x86.jpg)


![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



