Po kapitalnym spotkaniu i golu straconym w ostatnich minutach Radomiak zremisował z Polonią Warszawa 2:2. Niedzielny pojedynek przyciągnął na stadion przy ul. Struga 63 tłumy kibiców, którzy obejrzeli jeden z najlepszych meczów w tym sezonie III ligi łódzko—mazowieckiej. Z remisu niezadowoleni byli obaj trenerzy, choć biorąc pod uwagę przebieg spotkania, można go uznać za wynik sprawiedliwy.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



