W Urzędzie Miejskim Mariusz Szyszko został oficjalnie zaprezentowany jako nowy prezes Cerrad Czarnych Radom. Na konferencji prasowej były siatkarz reprezentacji Polski prosił mieszkańców miasta i kibiców o zrozumienie i cierpliwość. Nowy prezes zapewnił, że nie boi się podejmować żadnych decyzji, choć nie chce przeprowadzać rewolucji w klubie. Szyszko zapewnił także, że będzie śledził sezon Plusligi i uważnie obserwował siatkarzy „Wojskowych”.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



