Prezentacja zespołu Radomiaka Radom przed rundą wiosenną III ligi łódzko-mazowieckiej wyjątkowo odbyła się w Galerii Słonecznej, a nie jak dotychczas na deptaku. Mimo to kibice bawili się świetnie i wraz z zawodnikami stworzyli fantastyczną atmosferę!
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



