Wyższa Szkoła Handlowa w Radomiu zorganizowała I Międzynarodowy Halowy Turniej Piłki Nożnej. Udział w zawodach mogli wziąć studenci uczelni, a także uczniowie szkół średnich objętych patronatem WSH. Na najlepsze drużyny czekały medale, puchary oraz pamiątkowe dyplomy. Turniej odbył się w sobotę 7 marca w Hali Sportowej Gimnazjum nr 13. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



