W środę odbyła się sesja zdjęciowa drużyny Radomiaka Radom. Piłkarze oraz sztab szkoleniowy pozowali do zdjęć na płycie głównej stadionu przy ulicy Struga 63. Jak wyglądały kulisy sesji? Tego dowiecie się oglądając nasz materiał.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



