RCSZ Olimpijczyk Radom podsumował 2014 rok. Klub został sklasyfikowany na pierwszym miejscu najlepszych klubów zapaśniczych w Polsce. Radomska ekipa zdobyła w minionym roku we wszystkich kategoriach wiekowych 31 medali. Sukcesy zapaśników w 2014 roku pozwoliły także Olimpijczykowi na tytuł najlepszego radomskiego klubu sportowego. Władze klubu, trenerzy, a także zawodnicy nie ukrywają, że najważniejszym celem na 2015 rok jest wywalczenie kwalifikacji olimpijskiej. Zapraszamy do obejrzenie relacji z podsumowania.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



