Radomiak to nie tylko sekcja piłkarska. Swoje sukcesy odnoszą także pięściarze i pięściarki. Na XIV Mistrzostwach Polski w boksie juniorek podopieczne trenera Sławomira Żeromińskiego zdobyły aż dwa medale. Złoto przypadło utalentowanej Agacie Kaczmarskiej. Srebrny medal wywalczyła natomiast Aleksandra SMuklerz.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



