Nowy szkoleniowiec Cerrad Czarnych Radom Raul Lozano przyjechał do Radomia. Byłego trenera reprezentacji Polski na konferencji prasowej przywitali prezydent miasta Radosław Witkowski oraz prezes klubu Mariusz Szyszko. Argentyńczyk cieszy się z powrotu do Polski i ponownej pracy w naszym kraju. Trener Lozano podkreślał, że w nadchodzącym sezonie będzie stawiał na młodych graczy, a Kampa, Żaliński i Pliński będą stanowić o sile zespołu. Raul Lozano wspólnie z prezesem Cerrad Czarnych oraz prezydentem miasta po konferencji prasowej udali się na zwiedzanie Radomia. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.
VI Bieg Niepodległości w Pniewach. Sportowe świętowanie w biało-czerwonych barwach
W Pniewach odbył się VI Bieg Niepodległości, który po raz kolejny połączył sport, lokalną integrację i patriotyczną atmosferę. Uczestnicy ruszyli...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



