Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Odzimkowski wraca do treningów

Po prawie roku przerwy do oktagonu wraca Albert Odzimkowski. Przez ostatni rok popularnego „Złotego” trapiły kontuzje.

– Miałem uszkodzony nerw piersiowy długi i nerw łopatki, do tego było coś z kręgosłupem, pojawiły się dwie przepukliny w szyi, wcześniej była jeszcze złamana kość śródręcza w czasie walki z Oskarem Somerfeldem. Na szczęście wszystko powoli wraca do normy i mam nadzieję, że w połowie roku znów będę gotowy do tego, żeby reprezentować nasz kraj i nasze miasto – mówi Albert Odzimkowski, zawodnik MMA.

Odzimkowski już rozpoczął treningi.

– Nie są to jednak treningi na 100%, bo na razie nie sparuje, a robię jedynie treningi stójkowe, uderzam, kopię, ale nadal unikam większych przeciążeń na szyję, więc na razie w ogóle nie robię parteru i zapasów. Poszedłem na matę, porobiłem trochę zapasów i dostałem ochrzan od rehabilitanta no i też czułem, że nie jestem w 100% przygotowany.

Mimo długiej przerwy Odzimkowski nie narzeka na brak ofert ze strony różnych federacji.

– Mam jeszcze kontrakt na jedną walkę w FEN-ie. Mój menadżer trzyma rękę na pulsie, jest bardzo wiele ofert – nie tylko z MMA. Myślę, że w czerwcu albo lipcu już mnie zobaczycie 2:54

Przypomijmy, że ostatnią walkę radomski zawodnik stoczył 14 stycznia 2017 roku na gali Fight Exclusive Night 15, kiedy to pokonał na punkty Oskara Somerfelda.

Podziel się z innymi

O autorze

Łukasz Kościelniak
Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close