Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Radomiak Radom zakończył zimowe sparingi remisem z Pilicą Białobrzegi

W sobotę piłkarze Radomiaka Radom rozegrali ostatni sparing w ramach zimowych przygotowań do rundy wiosennej Fortuna 1 Ligi. Ich rywalem był lider IV ligi, Pilica Białobrzegi. Spotkanie zakończyło się brakowym remisem 1-1.

Wynik spotkania otworzyli goście. W 12 minucie po stracie w środku pola piłkarze Pilicy Białobrzegi skonstruowali składną akcję lewą stroną boiska, gdzie po podaniu piłki w okolicę pola karnego wyśmienicie obsłużony został Michał Kucharczyk, który prostym strzałem trafił do siatki drużyny z Radomia.

Radomiak Radom miał potem kilka dogodnych sytuacji do tego, by wyrównać wynik spotkania. Doszło do tego dopiero w 77 minucie meczu. Fenomenalnym strzałem z dystansu popisał się Adam Banasiak. Przyjął piłkę na lewym skrzydle I precyzyjnym strzałem posłał piłkę w okienko przy krótszym słupku. Futbolówka po palcach bramkarza gości odbiła się efektownie od poprzeczki.

Taki wynik, w ostatnim zimowym sparingu podopiecznych trenera Dariusza Banasika utrzymał się już do końca spotkania.

Kolejne spotkanie w ramach 18. kolejki Fortuna 1 Ligi Radomiak zagra z Widzem w Łodzi w piątek 26 lutego o godzinie 17:40.