Już 11 stycznia 2015 r. 23 Finał WOŚP. Tym razem orkiestra będzie grała “Dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów”. To właśnie na ten cel wolontariusze podczas finału będą zbierać pieniądze. Jeśli chcesz pomóc, możesz do nich dołączyć. Dowiedz się, jak to zrobić.
Patriotyczny koncert Pniewy Local Band w szkole w Jeziorze
W szkole w Jeziorze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Pniewy Local Band. Wydarzenie zgromadziło uczniów, mieszkańców i gości, a...
czytaj więcej







![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



