Grupa 35 osób wystosowała apel do Rady Miejskiej w Radomiu, aby obwodnica południowa nosiła imię Jacka Kuronia, jednego z przywódców opozycji w czasach PRL, a także byłego ministra pracy i polityki socjalnej. Jak argumentują inicjatorzy akcji, Jacek Kuroń miał wiele zasług dla wprowadzenia demokracji w Polsce, a także pomagał represjonowanym robotnikom, którzy protestowali w czerwcu 1976 roku w Radomiu. Pod apelem podpisali się m.in. premier Ewa Kopacz oraz Bogdan Borusewicz, marszałek Senatu.
Patriotyczny koncert Pniewy Local Band w szkole w Jeziorze
W szkole w Jeziorze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Pniewy Local Band. Wydarzenie zgromadziło uczniów, mieszkańców i gości, a...
czytaj więcej





![Trening przed ostatnimi meczami w roku [RADOMIAK.TV]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2022/04/263389123_599282264715888_6312698841718444943_n-120x86.jpg)


![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



