Remont oddziału chirurgii naczyniowej szpitala miejskiego będzie dofinansowany kwotą 5 mln z budżetu państwa. Premier Ewa Kopacz pozytywnie rozpatrzyła wniosek prezydenta Radosława Witkowskiego w tej sprawie. Część środków zostanie przeznaczona na zakup nowoczesnego wyposażenia. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, to pacjenci będą przyjmowani do wyremontowanego oddziału w 2016 roku.
Patriotyczny koncert Pniewy Local Band w szkole w Jeziorze
W szkole w Jeziorze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Pniewy Local Band. Wydarzenie zgromadziło uczniów, mieszkańców i gości, a...
czytaj więcej





![Trening przed meczem ze Śląskiem [RADOMIAK.TV]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2022/04/TRENING-PRZEDWROCLAWIEMjpg-120x86.jpg)

![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



