Jest szansa na to, że kamienica przy ulicy Reja 13/15 zostanie rozebrana. Budynek od lat jest w fatalnym stanie i grozi zawaleniem. Powiatowy Inspektor Nadzoru Budowlanego wydał pozwolenie na rozbiórkę kamienicy. W tej chwili dokument musi się uprawomocnić. Jednak nadal konieczne będzie skontaktowanie się ze spadkobiercami właścicieli obiektu. Ci mieszkają w Kanadzie i skuteczne doręczenie im wezwań nie jest proste. Skąd wziąć pieniądze na wykonanie niezbędnych prac? Tu z pomocą może przyjść wojewoda mazowiecki.
Patriotyczny koncert Pniewy Local Band w szkole w Jeziorze
W szkole w Jeziorze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Pniewy Local Band. Wydarzenie zgromadziło uczniów, mieszkańców i gości, a...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



