Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Już wkrótce otwarcie wystawy zdjęć reporteskich Szymona Wykroty i Łukasza Wójcika

W najbliższy czwartek z inicjatywy „Fundacji Zagraj w zielone“ w siedzibie „Łaźni“ przy ulicy Traugutta zostanie otwarta wystawa zdjęć dwóch znanych, radomskich fotografów: Szymona Wykroty oraz Łukasza Wójcika.

– Jest to kolejna impreza fundacji, którą prowadzę. Podstawą do tego projektu było wyszukiwanie wyjątkowych osób w Radomiu – powiedział Jan Kutkowski, prezes fundacji.

Fotografie mają przede wszystkim pokazać Radom i to jak w ostatnich latach zmieniło się miasto.

– Bardzo dużo się tu zmieniło, równie dużo się dzieje. Pracując codziennie z aparatem my to widzimy. Bywamy w miejscach różnorodnych: sport, kultura. Najzwyczajniej się dzieje i fajnie by było, żeby radomianie to zauważyli – oświadczył Szymon Wykrota, fotograf.

– To jest bardzo fajna inicjatywa, że dzięki tym zdjęciom możemy się promować i wychodzić dalej w świat i społeczeństwo – dodał Łukasz Wójcik, fotograf.

Część zdjęć, które zostały zaprezentowane na wystawie posłużą do stworzenia kalendarza promującego zarówno artystów, jak i Radom.

– Z racji tego, że fundacja ma promować nasze miasto powstaje kalendarz. Ten kalendarz będzie do nabycia na otwarciu wystawy w czwartek o 18. On będzie w kwocie dwudziestu złotych – zakończył Jan Kutkowski.

Wystawa będzie dostępna do 3 stycznia.

 

Podziel się z innymi

O autorze

Mariusz Skopek

skopek@zebrra.tv

Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close