Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Porozumienie ws. organizacji w Radomiu Międzynarodowych Pokazów Lotniczych AIr Show 2018 podpisane

W środę w Warszawie podpisano porozumienie pomiędzy stroną wojskową oraz władzami Radomia ws. organizacji Międzynarodowych Pokazów Lotniczych Air Show 2018. Jak zapowiadają przedstawiciele armii, tegoroczne pokazy mają być wyjątkowe ze względu na setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości oraz stulecie polskiego lotnictwa.

– Ten wymiar spowodował duże zainteresowanie ekip międzynarodowych, które zadeklarowały swój udział w tegorocznej edycji pokazów. To 12 zespołów akrobacyjnych. Taki wymiar pokazuje, że to będzie impreza lotnicza na najwyższym, światowym poziomie – powiedział płk Kazimierz Dyński, dyrektor biura organizacyjnego Air Show 2018.

– To będą imponujące pokazy , w których będzie uczestniczyło 20 państw. Pokazy, gdzie na radomskim niebie zobaczymy 12 zespołów. Takich pokazów jeszcze nie było – dodał Wojciech SKurkiewicz, wiceminister obrony narodowej.

Prezydent Radosław Witkowski zapowiedział, że miasto będzie w pełni przygotowane na przyjęcie gości z całego świata, którzy na żywo będą chcieli obejrzeć pokazy lotnicze.

– Radom będzie również gotowy, aby pokazać się z jak najlepszej strony i zaoferować dodatkowe wydarzenia, dodatkowe atrakcje, aby każdy, kto w ten weekend odwiedzi Radom mógł zobaczyć piękno naszego miasta. I za to chciałbym serdecznie podziękować stronie wojskowej. Za tę współpracę od wielu, wielu lat, która daje tak ważne wydarzenie promocyjne w historii naszego miasta, bo to właśnie Air Show dają nam to, że w ten sierpniowy weekend Radom staje się lotniczą stolicą Europy – zakończył Radosław Witkowski, prezydent Radomia.

Międzynarodowe Pokazy Lotnicze Air Show 2018 odbędą się 25 i 26 sierpnia.

 

Podziel się z innymi

O autorze

Mariusz Skopek

skopek@zebrra.tv

Zachęcamy do dzielenia się z nami Państwa spostrzeżeniami dotyczącymi naszego miasta. Czekamy na Wasze opinie i komentarze. Piszcie na adres: redakcja@zebrra.tv

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close