Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

System Informacji Miejskiej w Radomiu wzbogacony o kolejne tabliczki uliczne

Blisko 160 nowych tabliczek z nazwami ulic, rond, czy placów pojawiło się w 90 miejscach na terenie Radomia. W tym roku oznakowanie uzupełniono na Glinicach oraz rozbudowano system na dwóch innych osiedlach.

– Tablice pojawiły się głownie na osiedlu Gołębiów II oraz na osiedlu XV- lecie, czyli oznakowujemy sukcesywnie całą wschodnią część miasta. W poprzednich latach pojawiły się m.in. na osiedlach: Glinice i Dzierzków. Idziemy sukcesywnie w północną część naszego miasta i będziemy to miasto oznakowywali dalej – poinformował Dawid Puton, rzecznik MZDiK w Radomiu.

Pierwsze tabliczki z nazwami ulic pojawiły się w naszym mieście już jesienią 2015 roku. Zgodnie z założeniami systemu tabliczki są granatowo – białe oraz zawierają pełne nazwy ulic i placów.

– Wszyscy przyjezdni do naszego miasta będą mieli tak naprawdę dużo bardziej czytelne informacje, w którym miejscu się znajdują, czy w jaką ulicę wjeżdżają. Poza samą nazwą ulicy oczywiście znajdują się także m. in. numery domów. Wzorem innych miast w Polsce, również postanowiliśmy wykorzystać możliwości umieszczenia tej informacji na tablicach Systemu Informacji Miejskiej – dodał Dawid Puton, rzecznik MZDiK w Radomiu.

Tegoroczny koszt rozbudowy systemu wyniósł około 125 tys. zł.

Podziel się z innymi

O autorze

Magdalena Król
REKLAMA: Wynajmę lokal o powierzchni 500 m2 z możliwością podziału i adaptacji: pierwsze piętro, internet, parking, ochrona. Lokal na każdą działalność (np. szwalnia, biura). Radom, ul. Lubelska 65, teren giełdy rolnej. Cena 10 zł/m2 netto, do negocjacji. Kontakt 500-147-866.

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close