Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

Enea Wytwarzanie wspiera Orlęta Zwoleń

Pomiędzy Klubem Sportowym Orlęta Zwoleń, a spółką Enea Wytwarzanie, doszło do podpisania kolejnej umowy sponsoringowej. Porozumienie dotyczy roku 2022 i jak dotychczas, jest to największa transakcja w historii, pomiędzy współpracującymi ze sobą podmiotami.

– Jesteśmy jako Enea bardzo dumnym sponsorem już po raz trzeci i jak Państwo wiecie jest wyjątkowy progres, co sezon jesteśmy wyżej (…) Myślę, że Enea będzie nadal bardzo mocno wspierać klub (…) Myślę, że może wkrótce będziemy świętować bardzo wielki sukces i wcale się tego nie boje, bo to będzie oznaczało dużo, dużo większe wsparcie finansowe – mówi Jan Mazurkiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie ds. korporacyjnych.

Początek współpracy pomiędzy Eneą Wytwarzanie, a Klubem Sportowym Orlęta Zwoleń, to sezon 2019/2020. Dzięki pozyskaniu przez drużynę ze Zwolenia, tak dużego partnera, stał się możliwy rozwój Klubu, który pod nazwą Enea Orlęta Zwoleń po trzech sezonach gry na drugoligowym poziomie – uzyskał awans do I ligi.

– Ja bardzo serdecznie dziękuje prezesowi Mazurkiewiczowi i liczę na dalsze wsparcie, a wsparcie tegoroczne jest największe w historii. Także, naprawdę będziemy mogli iść do przodu, rozwijać się i umożliwiać młodym ludziom realizację swoich marzeń, swoich zainteresowań – mówi Grzegorz Młyński, prezes zarządu Enea Orlęta Zwoleń.

Klub Sportowy Orlęta Zwoleń powstał trzy lata temu, w roku 2019 i kontynuował ponad dwudziestoletnią działalność Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego Orlęta. Dziś, Enea Orlęta Zwoleń będzie również partnerem nowo tworzonych klas sportowych w roku szkolnym 2022/2023, a dzięki wsparciu Klubu, już 8 nauczycieli z Gminy Zwoleń i Tczów ukończyło kurs instruktora piłki ręcznej.

– Zwoleń jest taką kolebką drużyny Enea Orlęta Zwoleń. Tutaj się to wszystko rozpoczęło i nikt się chyba wtedy, że tak daleko i tak dobrze się to wszystko rozwinie. Nasza drużyna jest w pierwszej lidze, odnosi znaczące sukcesy. Ja jestem wiernym jej kibicem, staram się być prawie na każdym meczu i jest to wielka promocja naszego miasta. Dlatego też chce podziękować tutaj, szczególnie Panu prezesowi, Jankowi Mazurkiewiczowi za to duże wsparcie i tak jak to zostało powiedziane, jest to historyczna chwila, bo to wsparcie jest największe jakie do tej pory było – wyjaśnia Arkadiusz Sulima, burmistrz Zwolenia.

Enea Wytwarzanie czynnie angażuje się we wsparcie inicjatyw sportowych i kulturalnych w regionie. Jak widać, działalność spółki w zakresie promocji lokalnych przedsięwzięć wciąż prężnie się rozwija, a przykład rekordowego wsparcia jakie Enea przekazała w tym roku klubowi ze Zwolenia – tylko to potwierdza.

– Bardzo się cieszę, szanowni Państwo, że Enea uczestniczy we wsparciu różnych, szlachetnych przedsięwzięć. Wspiera piłkę nożną, piłkę siatkową, teraz piłkę ręczną, to bardzo ważne zadanie spółek Skarbu Państwa, odpowiedzialność społeczna za to, że funkcjonujemy w społeczeństwie (…) Spółki Skarbu Państwa pełnią role wytwarzania energii, dostarczania, ale również pełnią ważną funkcję społeczną wspierania różnych wspaniałych inicjatyw – uzupełnia Marek Suski, przewodniczący Sejmowej Komisji Energii i Skarbu Państwa.

Klub Sportowy Orlęta Zwoleń oprócz wsparcia spółki Enea Wytwarzanie oraz środków przekazywanych przez Gminę Zwoleń i Starostwo Powiatowe w Zwoleniu, pozyskuje środki na szkolenie młodzieży w ramach dotacji, które otrzymuję również od Państwa Polskiego.

Podziel się z innymi

O autorze

Avatar

Tytuł REKLAMA

REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA REKLAMA

Na naszej stronie internetowej stosujemy pliki cookies. Korzystając z naszech serwisów internetowych bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na stosowanie plików cookies zgodnie z Polityką prywatności. więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close