W ramach olimpiady „Zwolnieni z teorii”, uczniowie VI L.O im. Jana Kochanowskiego zorganizowali konferencję „Empatia—co to takiego?”. Przedstawiono na niej zagadnienia dotyczące problemu empatii oraz samej komunikacji międzyludzkiej. Prelegentami byli radni rady miejskiej, posłowie oraz sportowcy.
SkillsPoland 2026: Młodzi fachowcy w akcji
W Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych w Garbatce-Letnisku spotkali się najlepsi młodzi stolarze i meblarze z całej Polski. 40 uczestników...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



