Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych z Białobrzegów walczą o głosy! A chodzi o głosowanie zorganizowane przez Dawida Kwiatkowskiego i stację TVN. Uczniowie nakręcili teledysk do utworu Dawida Kwiatkowskiego pt.: „Szkoła” i zakwalifikowali się do finałowej dziesiątki szkół z całej Polski. Teraz liczą na to, że teledysk spodoba się szerszej publiczności, a to przełoży się na liczbę oddanych głosów. Do wygrania jest sprzęt szkolny o wartości 20000 zł. Przed zwycięską szkołą Dawid Kwiatkowski da także specjalny koncert. Głosować można na stronie szkoła.tvn.pl oraz m.in. na profilu szkoły na Facebooku. Zapytaliśmy uczniów ZSP m.in. o to, co było najtrudniejsze w pracy na planie. Sprawdźcie, co mówili twórcy teledysku do „Szkoły”.
SkillsPoland 2026: Młodzi fachowcy w akcji
W Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych w Garbatce-Letnisku spotkali się najlepsi młodzi stolarze i meblarze z całej Polski. 40 uczestników...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



