VIII LO im. Jana Sobieskiego w Radomiu już po raz drugi zorganizowało spotkanie po latach sportowców szkoły. Taki zjazd to doskonała okazja do integracji zarówno uczniów jak i absolwentów „Sobieszczaka”. Spotkanie uświetnił zespół Playboys, który zaśpiewał największe hity ze swojego repertuaru. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.
SkillsPoland 2026: Młodzi fachowcy w akcji
W Zespole Szkół Drzewnych i Leśnych w Garbatce-Letnisku spotkali się najlepsi młodzi stolarze i meblarze z całej Polski. 40 uczestników...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



