W najbliższą niedzielę, na scenie przy parku Kościuszki zagra Kobranocka. Koncert zorganizowany będzie w ramach cyklu „Spotkajmy się na Żeromskiego”. Na koncert zaprasza Jerzy Skwarek, dyrektor artystyczny Miejskiego Ośrodka Kultury „Amfiteatr”.
XXVII Radomskie Święto Chleba
Plac Corazziego po raz 27. wypełnił się zapachem świeżo wypiekanego chleba. Za nami kolejne Święto Chleba – spotkanie piekarzy, mieszkańców...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



