Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie muzyczne! W sali koncertowej radomskiej szkoły muzycznej zagrali trzej świetni muzycy: Marek Napiórkowski, Jacek Królik oraz Jarosław Dzień. Koncert, który odbył się 20 grudnia, poświęcony był wybitnemu gitarzyście Paco de Lucia. W czasie koncertu nie zabrakło także autorskich kompozycji gitarzystów. Zapraszamy na relację z koncertu!
XXVII Radomskie Święto Chleba
Plac Corazziego po raz 27. wypełnił się zapachem świeżo wypiekanego chleba. Za nami kolejne Święto Chleba – spotkanie piekarzy, mieszkańców...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



