W środowe popołudnie odbyła się ostatnia—77. sesja Rady Miejskiej. Radni podsumowali 4 lata i odebrali od przewodniczącego Rady Miejskiej pamiątkowe dyplomy i filiżanki. Wiadomo, że skład kolejnej kadencji będzie wyglądał inaczej, bo rezygnację ze startu w wyborach już zapowiedziało kilkoro radnych. Zapraszamy na relację z ostatniego posiedzenia radnych.
Szybciej, łatwiej, prościej. Jedno orzeczenie zamiast wielu
Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej pracuje nad nowelizacją ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób z niepełnosprawnościami....
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



