Sławomir Żeromiński, radomski pięściarz, mistrz Polski z 1987 roku, 3-krotny wicemistrz Polski oraz 1-krotny drużynowy mistrz Polski w barwach Legii Warszawa, a obecnie trener BKS Radomiak Radom obchodził wczoraj swoje 60 urodziny.
Warto dodać, że pod wodzą Sławomira Żeromińskiego klub bokserski Radomiaka Radom zajął 2. miejsce w ogólnopolskim rankingu podsumowującym osiągnięcia Jego podopiecznych indywidualne, jak i drużynowe w 2019 roku.
W imieniu całej redakcji telewizji Zebrra.tv składamy Trenerowi najserdeczniejsze życzenia! Dalszych sukcesów w roli trenera oraz nieustającej pogody ducha.








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



