Robert Fiszer banner
Radom Pogoda

E.Leclerc Moya Radomka Radom wraca do gry po długiej przerwie

Przez blisko miesiąc nie mieliśmy okazji zobaczyć siatkarek E.Leclerc Moya Radomki Radom na parkietach TauronLigi. Podopieczne trenera Riccardo Marchesiego ostatni mecz rozegrały 1. października w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Narutowicza. Wówczas radomianki w trzech setach gładko pokonały Volley Wrocław.

Niespełna tydzień po meczu w drużynie pojawiły się objawy zakażenia COVID-19. Natychmiastowo przeprowadzono testy, które wykazały rzeczywiste zakażenia. Tym samym cała drużyna wraz ze sztabem szkoleniowym musiała udać się na obowiązkową kwarantannę. Siatkarki do treningów wróciły dopiero w minionym tygodniu, a już dziś, zagrają na wyjeździe z drużyną DPD Legionovii Legionowo. W dotychczasowych rozgrywkach gospodynie poniedziałkowego starcia wygrały dwa mecze i trzy przegrały. Z kolei podopieczne trenera Riccardo Marchesiego wygrały wszystkie trzy spotkania, w których oddały zaledwie dwa sety.

Przed meczem to radomianki są stawiane w roli faworyta. Początek spotkania o godzinie 17:30. Starcie będzie transmitowane na kanale Polsat Sport.