W niedzielne popołudnie, w Jedlni-Letnisku oficjalnie otwarto sezon letni. Nową atrakcją turystyczną jest wybudowane w tym roku molo. Tego dnia na turystów oraz mieszkańców regionu czekało też mnóstwo innych atrakcji. Na scenie ustawionej na plaży wystąpiła kapela góralska. Wypoczywający w Jedlni-Letnisku mieli szansę na spróbowanie m.in. grillowych przysmaków oferowanych przez „Różaną Chatkę”, czy pysznych deserów, które w swojej ofercie ma także restauracja „Pod Różami”. Zapraszamy na relację z pełnej wrażeń inauguracji sezonu letniego w Jedlni-Letnisku.
Patriotyczny koncert Pniewy Local Band w szkole w Jeziorze
W szkole w Jeziorze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Pniewy Local Band. Wydarzenie zgromadziło uczniów, mieszkańców i gości, a...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



