180 tys. złotych zebrał radomski sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy podczas tegorocznego wielkiego finału. Po raz 14 zorganizował go w naszym mieście Hufiec ZHP Radom—Miasto. Podczas podsumowania akcji, Bartosz Bednarczyk- Komendant Hufca podziękował wszystkim, którzy uczestniczyli w tegorocznej zbiórce. przypominamy, że w tym roku orkiestra grała dla podtrzymania wysokich standardów leczenia dzieci na oddziałach pediatrycznych i onkologicznych oraz godnej opieki medycznej seniorów.
Patriotyczny koncert Pniewy Local Band w szkole w Jeziorze
W szkole w Jeziorze odbył się koncert patriotyczny w wykonaniu Pniewy Local Band. Wydarzenie zgromadziło uczniów, mieszkańców i gości, a...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



