25 marca w Zespole Szkół Budowlanych w Radomiu otwarto wystawę zdjęć Piotra Pajestki „Parki narodowe Stanów Zjednoczonych” pod patronatem Radomskiego Towarzystwa Fotograficznego. Autor zdjęć postanowił uwiecznić na fotografiach swoją wyprawę po parkach narodowych USA. Poza otwarciem wystawy Piotr Pajestka zorganizował dla uczniów „Budowlanki” także prelekcję z pokazem przeźroczy. Zapraszamy do obejrzenia relacji z tego wydarzenia.
XXVII Radomskie Święto Chleba
Plac Corazziego po raz 27. wypełnił się zapachem świeżo wypiekanego chleba. Za nami kolejne Święto Chleba – spotkanie piekarzy, mieszkańców...
czytaj więcej








![Które ulice w Radomiu wymagają pilnego remontu? [ZEBRRANE OPINIE]](https://zebrra.tv/wp-content/uploads/2024/07/miniaturka-dziury-120x86.jpg)



